Вівторок, 06 грудня 2011, 23:30 Vitaliy Balatskiy
Друк PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

go-top10-logo111

Не рідко ті, хто зробивши свій сайт, не може зрозуміти, чому він:

 • не сприяє стабільному росту продажу товару то що;
 • не знаходиться пошуковими машинами і у видачі знаходиться далеко не в першій сотні;
 • не позиціонує вашу компанію такою, як вона є насправді;
 • і тд:);

от тут ви і починаєте задумуватись над тим, чому все так погано, і чи не потрібно провести аудит сайту,, щоб зрозуміти всі, вище перелічені причини та їх наслідки.

Audit

Що ж дає аудит сайту по своїй суті. Ну саме головне - це робота над помилками, які не дають нормально функціонувати і розвиватись вашому сайту.

А чи можна оптимізувати роботу сайту так, щоб він міг приносити не тільки велику кількість відвідувачі на сайт, а щоб ці відвідувачі стали потенційними клієнтами і як наслідок, ваш сайт почав приносити прибуток. Ось на ці всі запитання може дати відповідь лише веб-аудит вашого сайту.

Веб-аудит будь-якого сайту ділиться на три пункти: обов’язкова SEO-документація, повний технічний аналіз вашого порталу, виявлення будь-яких технічних помилок вашого сайту, та їх виправлення (usability-дослідження).

А тепер розберемо все по пунктах:

Link text

Seo-документація

В даному пункті робиться повний аналіз вашого сайту, на те, чи відповідає ваш сайт всі необхідним seo-вимогам.

Проводиться повний аналіз всіх ключових слів по тематиці вашого сайту, таким чино вибираючи лише ті ключові слова, які реально будуть приносити прибуток вашому сайту.

Вивчимо і проаналізуємо всі позиції в пошукових машинах вашого сайту. Проведемо повний аналіз вхідних і вихідних посилань вашого сайту, пошукову видачу та показники трастовості ваших веб-ресурсів: PR та ТІЦ. Проведемо повний аналіз, порівнюючи ваш сайт з конкурентами, зробимо висновки та надамо відповідні рекомендації по оптимізації вашого сайту.

Тексти на сайті

Ми проведемо обов’язковий аналіз контенту вашого сайту на унікальність. Якщо буде виявлено плагіат, ми надамо відповідні рекомендації по усуненню таких проблем!

Технічний аудит сайту

Щож це таке, технічний аудит сайту. А по суті, це виявлення технічних помилок вашого сайту, які можуть нести за собою негативні наслідки при роботі з пошуковими машинами, що в свою чергу веде до пониження вашого сайту в пошуковій видачі, і навіть до бану від ПС.

Аналіз інтерфейсу вашого сайту

На аналіз інтерфейсу вашого сайту, це одна з головних причин, по якому потенційний клієнт, робить перші враження відвідавши ваш сайт! Як наслідок, користувач або негайно залишає ваш сайт, або залишається, знайшовши необхідну йому інформацію. Основний чинник в цьому випадку - юзабіліті ваго сайту. Простіше кажучи - дружній інтерфейс, який пропонується користувачеві. Це і зручний пошук та навігація по сайту, що дає можливість швидко знаходити необхідну інформацію; не заспамленість сторінок; правильне використання рекламних банерів так рекламних блоків, які як правило, лише відволікаю користувача, що веде до негативної оцінки ваго сайту; та багато іншого...

Терміни та вартість веб-аудиту вашого сайту

Для повного аналізу будь-якого сайту, потрібен певний час. В середньому це  від 5 до 24 робочих днів. Вартість аудиту визначається безпосередньо при консультації клієнта з нами. За звичай, ціни починаються від 150$.

Висновки

Під час аудиту вашого інтернет порталу, він буде досконало вивчений, а результатом будуть цілий ряд факторів, які дадуть нам ряд конструктивних пропозицій для подальшої оптимізації вашого сайту, та виправленню існуючих помилок.

SEO-аудит буд-якого сайту включає в себе наступні пункти:

 1. Аналіз ВП(внутрішніх посилань)
 2. Аналіз доступності для пошукових машин цільових сторінок вашого сайту.
 3. Перевірка сайту на дублікати основних сторінок сайту, що може поламати його структуру.
 4. Перевірка на унікальність.
 5. Перевірка сайту на те, як його індексують пошукові машини.
 6. Перевірка на Чорне СЕО(склейка вашого домену, спамні та приховані посилання на ваш сайт, прихований для ПМ текст та посилання).
 7. Перевірка на помилки вихідний код вашого сайту.
 8. Перевірка зовнішніх посилань.
 9. Визначення авторитетності вашого інтернет порталу пошуковими машинами та його детальний аналіз.
 10. І багато інших факторів та показників...

Ціна SEO - аудиту формується для кожного клієнта персонально. За всіма запитаннями звертайтесь за телефоном +38 066 164 18 01

Увага!!! Замовити послугу аудиту сайту можна скориставшись нижче наведеною формою!

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2012, 12:38
...

callus

Цікаві статті