Помилка
 • JUser::_load: Unable to load user with id: 66

Банк статей

Банк статей

Банк статей (1561)

Estudiar2

Почему сделать курсовую бывает так сложно, а иногда даже просто невыполнимо? Самые сложные проекты теперь можно легко отдать на выполнение в профессиональную компанию, которая все сделает быстро и грамотно.

Середа, 19 червня 2013 00:50

Туры в Корнейбург, Австрия

Автор

avstriaaaaa

Субота, 25 травня 2013 12:45

Удаленная работа

Автор

На сегодняшний день, думаю, не для кого не будет секретом то, что существует множество бирж для удаленной работы, так как это очень прибыльно и удобно. С помощью удаленной работы вы можете не в чем себе не отказывать, формировать себе день так, как вам будет удобно.

П'ятниця, 17 травня 2013 16:21

Щільність ключових слів

Автор

При оптимізації сайту необхідно враховувати дуже багато аспектів, серед яких дуже важливим є щільність ключових слів. Від цього показника залежатиме ранжирування сайту пошуковиками.

П'ятниця, 14 грудня 2012 20:26

Gogetlinks

Автор
Gogetlinks

Gogetlinks

Gogetlinks (гогетлінкс або GGL як часто пишуть на форумах і блогах) - біржа з купівлі / продажу вічних посилань. Біржа добре себе зарекомендувала, завдяки жорсткій модерації. Сайти, хоч віддалено нагадують ГС в біржу не приймуть, як не намагайтеся. Приймають туди сайти з ТИЦ від 10, віком від півроку, але зараз начебто пішли на поступки і мінімальний вік можуть трохи скоротити. Кількість сторінок для прийняття в біржу повинно бути в ідеалі більше 100 в індексі обох пошукових систем.

П'ятниця, 14 грудня 2012 15:49

Створення сайту в системі ucoz

Автор

Створення сайту в системі Ucoz

Створення сайту в системі Ucoz

Напевно, кожен з вас проходив цей етап. В один прекрасний момент вас відвідує думка "а що якщо мені теж створити свій сайт?" І для новачків у цій справі як раз постає перспектива порабатать в даній системі. Причини цього можуть бути наступні.

По-перше, безкоштовність. Для багатьох це буде вирішальним пунктом, тому що спочатку все сприймають сайт як якусь іграшку або фічу, якою можна похвалитися перед друзями, де все просто і ненапряжно.

П'ятниця, 14 грудня 2012 11:11

Привіт, світ

Автор

Hello world"Привіт, світ!" Саме з цих слів часто починається нелегкий шлях програмістів і блогерів, які обрали CMS для своїх блогів - wordpress. У багатьох на цьому знайомство і закінчується, тому що людина розуміє, що це не його і це йому не потрібно. За своїм він правий, адже немає нічого гіршого займатися тим, що не приносить задоволення, чи не так?

Головне зробити правильний вибір в цьому житті і знайти те джерело доходу, який буде влаштовувати не тільки матеріально, а й морально.

Четвер, 13 грудня 2012 17:25

Тульський міський портал

Автор

Тульський міський портал

Тульський міський портал

Ідея зробити щось масштабне в своєму місті не покидала мене протягом останнього року. Але ніша тульських порталів вже була зайнята, причому середній вік сайтів становив 5-6 років, тобто навіть якщо б новий сайт був гарний собою, як з точки зору дизайну, так і інформації, скласти конкуренцію "старожилам" було б непросто. Тоді я пустився на пошуки домену з віком більше 2 років, і незабаром натрапив на домен tulastyle.ru.

Четвер, 13 грудня 2012 12:48

Вибір хостингу

Автор
Вибір хостингу. Частина 1

Вибір хостингу. Частина 1

Сьогодні я Вас познайомлю з основними критеріями при виборі хостингу. Вникаємо :)

1. Дизайн сайту хостера.

Завжди потрібно дивитися на дизайн. Якщо у компанії паблік дизайн, тобишь немає грошей на послуги професіонала, значить і на обслуговуванні персоналу вони економлять => і на обладнанні.

2. Історія домену та його показники.

Часті випадки, коли хостери купують домен з віком і тим самим кажуть що вони працюють більше n-го кількості років.

Середа, 12 грудня 2012 19:10

Сателіти

Автор
Сателіти. Що це і з чим це їдять.

Сателіти. Що це і з чим це їдять.

Не для кого не секрет, що на сучасному етапі пошукові системи працюють на основі посилання ранжирування. Тобто успіх сайту прямопропорционален кількістю посилань на нього (якісних посилань, назвемо їх так).

Про якість посилань можна говорити нескінченно, але головним фактором є якість донора, у якого стоїть посилання на наш сайт. Браві SEOшнікі відразу зметикували цю справу, і зрозуміли, що можна зробити кілька сайтів однієї тематики, які посилаються на основний сайт.

Середа, 12 грудня 2012 14:23

Каталоги сайтів

Автор

Каталоги сайтів. Чи актуальні?!

Каталоги сайтів. Чи актуальні?!

Доброго ранку / день / ніч, читачам блогу про seo для новачків. У сьогоднішній статті постараємося визначитися з актуальністю на 2011 рік каталогів сайтів.

Каталог сайтів можна порівняти з бібліотекою, де все залежить від бібліотекаря (бібліотекарів). Якщо все структуровано, все на своїх місцях, книги постійно оновлюються, то така бібліотека буде популярною і авторитетною.

Вівторок, 11 грудня 2012 20:46

Прогін по каталогам

Автор
Прогін по каталогам

Прогін по каталогам

Отже ми підійшли, мабуть, до однієї з найбільш обговорюваних тем в SEO співтоваристві. Чи є толк від прогону по каталогах? Однозначної відповіді немає. Все залежить від того, що ви "качаєте" у сайту. Якщо ТІЦ, то думаю, вам варто пошукати інші методи його підняття, так як отримати ТІЦ з каталогів в даний нелегкий SEO час майже нереально.

Ваш покірний слуга отримував максимум 10 ку з прогону нульового сайту по своїй базі з 12000 каталогів і дощок оголошень.

Парсер обговорень з вконтакте на форуми PHPBB3 і IPB

Парсер обговорень з вконтакте на форуми PHPBB3 і IPB

Розгулюючи як завжди по просторах SEO форумів, натрапив на гілку про створення форумів з оновлюваним унікальним контентом. Контент як писав TC брався із соціальних мереж, закритих від індексації пошуковими системами, подивившись тестовий форум, соціальною мережею виявився сайт вконтакте. На пропозицію продати скрипт мені топікасер відповів відмовою, і тоді я пустився на пошуки скрипта в гугл.

Вівторок, 11 грудня 2012 11:22

Спорт і on-line робота

Автор
Спорт і On-line робота

Спорт і On-line робота

Настав час поговорити про спорт і про здоров'я зокрема. Зараз без комп'ютера жаль нікуди, він і основний годувальник і "развлеченец" і спец і жнець і на дуді грець як говориться. Багато хто з тих людей, хто працюють удома, так званих фрілансерів, взагалі не бачать світла білого, навіщо ходити на роботу, коли можна заробити вдома, і найчастіше більше-) навіщо ходити в магазин за їжею, коли можна замовити по інтернету, навіщо вставати і йти до телефону, коли є скайп і тд.

Понеділок, 10 грудня 2012 17:45

Платон Щукін

Автор

Платон Щукін. Або вирішуємо проблеми з сайтом в ПС ЯНДЕКС

Платон Щукін. Або вирішуємо проблеми з сайтом в ПС ЯНДЕКС

Розглянемо ситуацію, ваш білий і пухнастий сайт не індексується яндексом, постійно випадають сторінки або того гірше він забанений (тобто немає не одній сторінці в пошуку). Перед тим як бідкатися в жилетку і звинувачувати долю, варто розібратися з якістю свого сайту. Якщо сайт дійсно УГ, то тут врятли щось допоможе, треба буде добре попрацювати і довести його до пуття, і лише потім писати в тех.підтримка яндекса.

Понеділок, 10 грудня 2012 13:07

Придбав жж з тиц

Автор
Придбав ЖЖ з ТИЦ

Придбав ЖЖ з ТИЦ

Всім привіт, перерва кілька форумів, вирішив спробувати використовувати в просуванні сайтів - блоги ЖЖ. Живий Журнал - це безкоштовний сервіс для ваших щоденників і блогів, що дозволяє викладати свої думки і коментувати чужі. Ну так от, в слудующие статті я розповім вам як шукати і реєструвати ЖЖ з ТІЦ від 10 і вище. Але повернемося до моєї жжшеньке, от до речі вона

http://dabu2.livejournal.com (зараз вже заморожена)

П'ятниця, 07 грудня 2012 19:20

Жж з тиц безкоштовно

Автор

ЖЖ з ТІЦ безкоштовно

ЖЖ з ТІЦ безкоштовно

Отже ми підійшли до першої ха_ля_в_ной роздачі від SEO блогу для новачків. Сьогодні за планом роздати ЖЖшкі з ТІЦ = 10. ЖЖ лунають по правилу, "хто перший встав, того і тапки", тобишь хто перший перейменував, того і Жжшка.В незабаром я навчу Вас на автоматі шукати ЖЖ з ТИЦ> 10, а поки налітає на що є, просьюа в темі писати хто яку взяв, щоб викреслити зі списку і на її місце поставити свіжу, спасибі.

П'ятниця, 07 грудня 2012 14:43

Joomla

Автор
Joomla

Joomla

Сьогодні наша розмова піде про популярну CMS - Joomla! (Читається як "джумла"), КСТ. тих хто юзает цю систему управління сайтом в народі звуть джумлаводамі, ось так. Движок відомий вебмайстрам досить давно, в ходу зараз версії 1.0 і 1.5 (1.6). На момент написання статті розробники порадували джумловодов новою версією движка - 1.6. Звичайно нічого сильно революційного в порівнянні з версією 1.5 нам не запропонували, але список нововведень порядна і заради нього варто оновитися.

Четвер, 06 грудня 2012 21:05

Drupal

Автор
Drupal

Drupal

Drupal - Досить таки популярна в середовищі професіоналів CMS. Чому саме профі? Все елементарно, друпал дуже незручний для рядового користувача, розбещеного красивостями і в той же час простотою інтерфейсу. Складнощі при роботі з цим движком чатуватимуть вас всюди (від проблем з русифікацією, до пошуку справно працюючих модулів). Зараз справи йдуть звичайно набагато краще ніж скажімо рік тому, коли знайти документацію по роботі з движком російською мовою було великою проблемою, не кажучи про пошук русифікованих модулів.

Четвер, 06 грудня 2012 16:19

Жж за кілька хвилин

Автор

200 нових друзів в ЖЖ за кілька хвилин

200 нових друзів в ЖЖ за кілька хвилин

Всі хто використовує ЖЖ, знають що в день можна додати не більше 200 друзів, а додавання по одному - процес виснажливий і невдячний, в даній статті я розповім вам як додати 200 друзів у вашу Жжшеньку за лічені хвилини. Приступимо.

Є кілька способів. Спосіб I (цільовий)

 1. Логіном в ЖЖ під вашим логіном і паролем
 2. Йдемо за цим посиланням: _www.livejournal.com / interests.bml? Int =, саме вона потрібна для пошуку цільових друзів.
buypost.ru

buypost.ru

buypost.ru- Сервіс для заробітку на вашому блозі. В систему приймаються такі блоги:

 1. diary.ru;
 2. blogs.mail.ru;
 3. livejournal.com;
 4. ya.ru;
 5. WordPress;
 6. liveinternet.ru.

Як бачите всі блоги можна віднести до категорії безкоштовних. Все що Вам потрібно, це завести собі один з цих блогів, набити блогам пузо (благо робиться це набагато легше ніж на звичайних "стаціонарних" блогах), зареєструватися в біржі і почати заробляти.

Середа, 05 грудня 2012 18:04

Створення жж з тиц

Автор
Створення ЖЖ з ТИЦ

Створення ЖЖ з ТИЦ

Блоги ЖЖ, так як є безкоштовними (покупка платного аккаунта не в рахунок) цінуються тільки тоді, коли мають хоч якісь значимі показники сайту (ТІЦ і PR). ЖЖ без ТІЦ не несуть ніякої матеріальної вигоди, тому в цій статті я розповім як шукати і перейменовувати ЖЖ з уже набитими показниками.

Уявімо таку ситуацію, ви вели ЖЖ, а потім все вам набридло і ви закинули цю справу, але після закінчення певного проміжку часу аккаунт блокується і заноситься в список "заморожених" доменів.

Середа, 05 грудня 2012 13:17

Заробіток на блозі

Автор

Заробіток на блозі

Заробіток на блозі

Сайт в інтернеті, а саме блог - прекрасний майданчик для свого бізнесу, хай навіть маленька. Візьмемо для прикладу SEO блог, останнім часом їх розвелося стільки, що не в казці сказати ... На чому може заробити власник такого блога? Та майже на всьому, від продажу своїх послуг (блог буде виступати в якості сайту-візитки) до продажу посилань через біржі.

Мрія багатьох, це так званий "заробіток під час сну", коли ви спите, а гроші капають ... Так от з блогом це можливо, візьмемо все теже посилання або банерну рекламу.

Вівторок, 04 грудня 2012 19:40

Наповнення жж контентом

Автор
Наповнення ЖЖ контентом

Наповнення ЖЖ контентом

У попередній статті з пошуку ЖЖ з ТИЦ я згадав, що акаунти, перейменовані дістаються нам невинно чистими. Це майже теж саме що створити акаунт з нуля, різниця в тому, що тепер є перевага, а саме вже набитий ТИЦ і PR.

Основним завданням ЖЖшніков (чому завданням? Та все просто, ми ж створюємо ЖЖ не для того щоб спілкуватися і знаходити друзів, а для заробітку і прокачування своїх сайтів) є наповнення блогу контентом.

Вівторок, 04 грудня 2012 15:02

Просування сайту в блогах livejournal

Автор

Просування сайту в блогах livejournal

Просування сайту в блогах livejournal

Якщо ви думаєте що блоги ЖЖ абсолютно марні для розвитку і просування стаціонарних сайтів, то ви глибоко помиляєтеся. Просувати за допомогою ЖЖ можна і потрібно. Так в чому ж плюси livejournal? Відповідаю по порядку:

 1. Підняти ТІЦ та PR (так, він знову з нами) на блогах livejournal простіше простого.
 2. Висока трастовості ресурсу і майже миттєве попадання в індекс пошукових систем
 3. Багато ком'юніті входять в ЯК
 4. При правильному підході до публікації, ви можете отримати непоганий трафік на сайт
 5. За допомогою блогів livejournal досить легко можна набити пузо своєму сайту
 6. Підвищення у видачі ПС.
Понеділок, 03 грудня 2012 21:16

Здійснилося

Автор
canon 450d kit

canon 450d kit

Здійснилося! Як давно я хотів і мріяв про дзеркальної фотокамери.))) Однією з моїх дитячих іграшок був "ЗЕНІТ" благо у батька ще з совковскіх часів залишилося неміряна кількість плівки і реагентів. Зараз я дивлюся на багато ці знімки і скажу, що навіть зараз так зняти буду не в змозі, реально в дитинстві коли ще не розумієш що робиш, можна створити щось геніальне.

Але щось я захопився.

Понеділок, 03 грудня 2012 16:38

Вибір домену для сайту

Автор
Вибір домену для сайту

Вибір домену для сайту

Якщо ви точно визначилися з тематикою сайту, то саме час підібрати відповідний домен.
Покупку доменів з ТИЦ і PR ми зараз розглядати не будемо, поговоримо про звичайні доменах, які належить зареєструвати в перший раз. При виборі домену, слід звертати увагу на наступні фактори:

 • Все геніальне просто. Не треба лізти в нетрі. Назва повинна бути простим і незабутнім на слух.
Понеділок, 03 грудня 2012 12:01

Альтернативний заробіток

Автор
Альтернативний заробіток

Будь-яка людина, що займається SEO або SMO знає: для заняття даним видом діяльності крім певних навичок і знань необхідна наявність часу або грошей, або і того й іншого. І якщо ми говоримо про якісний просуванні виключно в позитивну сторону ми повинні знати, що зменшення однієї з цих складових дуже чітко тягне збільшення інший. У даній статті я хотів би докладно розібрати той випадок, коли часу у нас достатньо, а от матеріальна сторона кульгає і її потрібно якось поправити.

<< Початок < Попередня 1 3 4 5 6 7 8 9 10 > Кінець >>
Сторінка 1 з 49

callus

Цікаві статті