Четвер, 15 грудня 2011 19:45

Перевірка швидкості інтернету

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Перевірка швидкості інтернету

Перевірка швидкості інтернету

Всім привіт! Так як сам часто скачу з одного провайдера на іншого - постає питання, як перевірити швидкість інтернету. Причому перевірити саме реальну швидкість. Що найцікавіше - якщо користуватися різними аналізаторами - вони можуть показувати різницю до декількох мегабіт і не зрозуміло кому вірити і яка ж справжня швидкість інтернет содіненіе.

Є кілька шляхів, як перевірити ширину свого каналу - це перевірити швидкість інтернету онлайн або за допомогою десктопних програм.

Всі вони засновані на одному принципі - розрахунок швидкості скачування певного пакета і тим самим визначення безпосередньої швидкості інтернету. Як правило файл має невеликий розмір - від декількох сотень кілобайт до десятків мегабайт. Причому він як приймається, так і відправляється.

Взагалі ви запитаєте, а навіщо потрібні всі ці перевірки і що вони дають? все просто - часто провайдери не виконують свої зобов'язання за договором і ріжуть швидкість або просто є проблеми на лінії. Перевіривши швидкість ви можете оперувати вже не голими словами, що у вас повільно скачується торрент, а реальними цифрами і ваш постачальник послуг інтернету повинен вирішити питання, так як він живе на ваші гроші і повинен піклуватися про клієнта.

До речі кажучи якщо у вас нізкач швидкість скачування скажімо файлів з інтернету, то, можливо, пров і не причому. Так як багато інтернет сервера просто в силу урізаності свого каналу не можуть віддавати на більшій швидкості інформацію. Тому для перевірки краще всього використовувати спеціальні онлайн сервіси, сервера у яких мають гігабітними каналами і можна розраховувати на певну достовірність результатів.

Зазвичай коли я хочу зробити спід тест я вводжу щось на зразок "перевірити швидкість інтернету яндекс" або "перевірити швидкість інтернет з'єднання онлайн" і користуюся 2 тестерами -

_internet.yandex.ru і

_2ip.ru

З особистого досвіду можу сказати що вони дають найбільш достовірні результати і роблять аналіз достатньо швидко + до всього можна отримати інформер про проходження speedtest і хвалитися перед друзями своїми 40 мегабіта.

Про десктопний софт писати не буду, тому що найчастіше це неактуально. На цьому дозвольте відкланятися, всім доброго дня!

Читати 1254 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

callus

Цікаві статті