Четвер, 15 грудня 2011 19:45

Перевірка швидкості інтернету

Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Перевірка швидкості інтернету

Перевірка швидкості інтернету

Всім привіт! Так як сам часто скачу з одного провайдера на іншого - постає питання, як перевірити швидкість інтернету. Причому перевірити саме реальну швидкість. Що найцікавіше - якщо користуватися різними аналізаторами - вони можуть показувати різницю до декількох мегабіт і не зрозуміло кому вірити і яка ж справжня швидкість інтернет содіненіе.

Є кілька шляхів, як перевірити ширину свого каналу - це перевірити швидкість інтернету онлайн або за допомогою десктопних програм.

Всі вони засновані на одному принципі - розрахунок швидкості скачування певного пакета і тим самим визначення безпосередньої швидкості інтернету. Як правило файл має невеликий розмір - від декількох сотень кілобайт до десятків мегабайт. Причому він як приймається, так і відправляється.

Взагалі ви запитаєте, а навіщо потрібні всі ці перевірки і що вони дають? все просто - часто провайдери не виконують свої зобов'язання за договором і ріжуть швидкість або просто є проблеми на лінії. Перевіривши швидкість ви можете оперувати вже не голими словами, що у вас повільно скачується торрент, а реальними цифрами і ваш постачальник послуг інтернету повинен вирішити питання, так як він живе на ваші гроші і повинен піклуватися про клієнта.

До речі кажучи якщо у вас нізкач швидкість скачування скажімо файлів з інтернету, то, можливо, пров і не причому. Так як багато інтернет сервера просто в силу урізаності свого каналу не можуть віддавати на більшій швидкості інформацію. Тому для перевірки краще всього використовувати спеціальні онлайн сервіси, сервера у яких мають гігабітними каналами і можна розраховувати на певну достовірність результатів.

Зазвичай коли я хочу зробити спід тест я вводжу щось на зразок "перевірити швидкість інтернету яндекс" або "перевірити швидкість інтернет з'єднання онлайн" і користуюся 2 тестерами -

_internet.yandex.ru і

_2ip.ru

З особистого досвіду можу сказати що вони дають найбільш достовірні результати і роблять аналіз достатньо швидко + до всього можна отримати інформер про проходження speedtest і хвалитися перед друзями своїми 40 мегабіта.

Про десктопний софт писати не буду, тому що найчастіше це неактуально. На цьому дозвольте відкланятися, всім доброго дня!

Читати 3357 разів
{socbuttons}
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

callus

Цікаві статті