Понеділок, 19 грудня 2011, 23:38 Vitaliy Balatskiy
Друк PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

go-top10-logo4

Контекстна реклама сайту - на сьогоднішній день являється самим ефективним видом рекламній компаній. Основні переваги такої реклами - унікальні і, що саме головне, цільова аудиторія потенційних клієнтів. Саме за допомогою такої реклами, клієнт максимально швидко знаходить потрібну йому пропозицію, витрачаючи на це мінімум зусиль, часу та коштів.

Хочемо зауважити, що ми працюємо з Google Adwords, Яндекс Директ, МетаКонтекст, Рамблер, Бігун та ін

 

Що ж собою являє даний вид рекламних послуг! По суті, щоб ефективно використовувати контекстну рекламну компанію в інтернеті, спочатку вибирається список цікавлячих нас ключових слів, які максимально б відповідали тематиці конкретних сторінок вашого сайту та самого продукту.  Після цього під кожен конкретний запит оформлюється невелике тематично-привабливе рекламне оголошення, яке призначене для заохочення потенційних клієнтів відвідати ваш сайт, і тільки після його рекламну кампанія запускають на виконання. Таким чином кожен з нас, коли користується пошуком в пошукових машинах, може спостерігати рекламні блоки, які з'являються при пошуковій видачі цікавлячих вас запитів. Ці рекламні блоки містять тематичні рекламні оголошення відповідно до ваших запитів.

Kont_Reklama

Яка ж вартість контекстної реклами?

На сьогоднішній день, наша компанія являється лідером по послугах контекстної реклами. Наша комісія являється мінімальною серед конкурентів і становить лише 12%. Якщо ви не маєте ніякої уваги, як працює ціноутворення та оплата за контекстну рекламу - коротко роз'яснюємо:

 - ціноутворення по ключових словах відбувається за аукціонною системою, де ціна за показ вашого рекламного повідомлення формується на основі конкуренції ключових слів. Принцип доволі простий. Якщо є ключове слово, і є конкурент, який платить за показ свого повідомлення конкретну суму, ви можете перебити його ставку, зробивши ціну за клік та перехід по вашому рекламному оголошенню - більшою чим в конкурентів. Таким чином, чим більші у вас ставки по ключовим словам в порівнянні з конкурентами, тим вище в пошуковій видачі будуть фігурувати ваші рекламні блоки з контекстною рекламою.

- оплата відбувається тільки після кліка по рекламному оголошенню, та переходу потенційного клієнта на ваш сайт.

 

Основні переваги контекстної реклами.

  • Швидка організація показу ваших контекстних рекламних повідомлень
  • Лише цільові клієнти
  • Плата береться лише за перехід клієнта на ваш сайт
  • Гнучке налаштування рекламної кампанії та її легке коригування
  • Можливість фінансового прогнозу та статистики по ключовим параметрам
  • Кожен замовник має можливість самостійно регулювати бюджет своєї рекламної кампанії

Чому замовляють контекстну рекламу в нас?

Томущо ми гарантуємо 

- залучення лише потенційних клієнтів;

- економія бюджету порядку 45% в порівнянні з конкурентами;

- зручність оплати рекламних послуг;

Ми забезпечуємо:

- високу якість потенційної аудиторії;

- прозоре ведення фінансової складової вашої контекстної рекламної кампанії;

- приватність та конфіденційність;

- високу майстерність та професіоналізм наших співробітників.

 

Якщо ви бажаєте замовити контекстну рекламу в нас, скористайтесь нижче приведеною формою, де залиште свої контактні дані, інформацію про ваш сайт, ключові слова та орієнтований місячний бюджет, який ви згодні витрачати! Ми підрахуємо всі можливі варіанти і надамо вам вичерпну інформацію по вашому запиту в самі короткі терміни!

Останнє оновлення на Неділя, 01 липня 2012, 23:25
...

callus

Цікаві статті