Понеділок, 12 грудня 2011, 01:19 Vitaliy Balatskiy
Друк PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

go-top10-logo3

Просування сайту - це повноцінний комплекс робіт, пов'язаний з підняттям позицій вашого інернет сайту по ключовим запитам в пошукових системах.

Основна ціль просування сайту - максимально ефективний та швидкий ріст вашого сайту по ключовим запитам в таких пошукових системах, як (Yandex(Яндекс), Google, Rambler(Рамблер), Meta(Мета), Yahoo і т.д.) Наступна - не менш важлива ціль - утримання досягнутих позицій сайту, яка досягається за рахунок швидкої та безпомилкової індексації сайту та швидкістю оновлення і завантаження сторінок, які знаходяться в пошуковій видачі. 

Ефективність просування сайтів залежить від багатьох факторів. Наш основний принцип - нарощування тематичних посилань на ваш сайт максимально природнім способом, який не викличе ніяких санкцій з боку пошукових систем. Таким чином, ваш сайт стабільно буде займати високі позиції в пошуковій видачі ПС.

Rozkrutka

Просування сайту у нас звичайно містить в собі:

  1. формування анкорів(текстових посилань);
  2. підбір лише якісних тематичних майданчиків(донорів) для вашого сайту(акцептора). Таким чином економлячи і час і бюджет вашої бізнес кампанії;
  3. ми щодня робимо моніторинг та перевіряємо сайти донори,  та розміщені на них посилання на ваш сайт.

Звичайно, що після початкового етапу просування вашого сайту, наступає другий етап - утримання досягнутих позицій вашого сайту в ПС. Це також не легка задача, оскільки конкуренти теж не стоять на місці. Ми постійно роблячи моніторинг пошукової видачі по ключовим словам сайтів конкурентів. Проаналізувавши конкурентів, ми формуємо нові завдання для закріплення існуючих результатів та досягнення нових, більш високих, які залежать лише від юажання та фінансових можливостей замовника.

Наша компанія пропонує лише перевірені та діючі методи підтримки ваших сайтів:

  1. моніторинг вашого сайту по ключовим словам та словосполученням;
  2. моніторинг конкурентів по ключовим словам та позиціям в ПС;
  3. негайне вирішення проблеми послаблення позицій в пошуковій видачі по ключовим словам, які можуть бути наслідком роботи розкрутки сайтів конкурентів;
  4. якісне редагування та наповнення вашого сайту тематичними текстами, які будуть максимально підігнані під ПС, для максимального SEO ефекту;
  5. постійний моніторинг "беків" вашого сайту,  на фільтри та їх якість;
  6. поступове нарощування якісних тематичних посилань на ваш сайт.

Якщо вас цікавить просування сайтів в інших країнах світу, ви можете зробити запит в контактній формі, вказавши тему "просування сайту за кордоном"

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2012, 09:55
...

callus

Цікаві статті