Субота, 10 грудня 2011, 01:20 Vitaliy Balatskiy
Друк PDF
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

go-top10-logo2

Звичайно, що це риторичне запитання, яке дає нам можливість, досягти кілька цілей:

- по-перше, притягнути увагу потенційних клієнтів на ваш сайт;
- по-друге, збільшити рівень упізнанності вашого бренду, якого ви розкручуєте;
- по-третє, збільшити рівень присутності вашого сайту в глобальній мережі internet, який власне й випливає з 2-го пункту;

 

Пошукова SEO оптимізація сайтів (Search Engine Optimization) - це самий головний момент на початковому етапі просування та розкрутки вашого сайту в інтернеті. В чому ж її основна мета: передивитись SEO аналіз та оптимізація вашого сайту таким чином, щоб пошукові машини могли правильно розуміти зміст вашого сайту. Так от, по своїй суті, SEO оптимізація сайту - це великий комплекс необхідних мір, за допомогою якого оптимізатори досягають максимально ефективної роботи всіх ресурсів вашого сайту(виправлення помилок вихідного коду, швидкість роботи хостингу і як наслідок - швидкість завантаження сторінок вашого сайту, та багато інш) , які тим чи іншим чином можуть впливати на підвищення позицій в пошуковій видачі, та ранжуванню вашого сайту пошуковими машинами..

SEO-optimiz

Будь-яке пошукове просування та розкрутка сайту в інтернеті є основним ключем успіху, та залогом успішного розвитку вашого бізнесу як в мережі Internet, так і в звичайному житті. Адже не всі з нас користуються інтернет послугами, в такому випадку спрацьовує так зване "сарафанне радіо", про яке в дитинстві ми всі чули неодноразово!

Будь-яка розкрутка та просування сайтів діляться на кілька етапів:

 

1. Аналіз сайтів конкурентів по ключовим запитам, аналіз ринку та специфіки товару, який пропонуе клієнт!

 

2. Підбір ключових слів. На даному етапі ми працюємо над організацією семантичного ядра вашого сайту - підбір ключових слів. Ми формуємо семантичне ядро на основі аналізу та результатів аудиту вашого сайту та найближчих ваших конкурентів. Говорячи простими словами, при формуванні семантичного ядра,  ми підбираємо спеціальні ключові слова, які дозволять нам якісно ідентифікувати Ваш сайт серед іних сайтів конкурентів. Самим ефективним способом визначення таких слів, являється контекстна реклама в пошукових, яка сьогодні поширена у всіх найбільших пошукових системах.

 

3. Технічний аудит сайту - це етап поглибленого аналізу та вивчення основної структури вашого сайту, що дає нам можливість зробити певні висновки, перед початком розкрутки, які можуть безпосередньо вплинути на якість та швидкість просування сайту в інтернеті.  Технічний аудит можна умовно поділити на наступні пункти:

 • - аналіз контенту сайту;
 • - виявлення та усунення проблем, які пов'язані з поганою індексацією сайту;
 • - аналіз HTML- коду, для усунення проблем, які заважають ефективному просуванню сайту в інтернеті;
 • - детальний аналіз сайту на "бан" та накладення фільтрів від пошукових систем.

 • 5. Внесення змін - завершальний єтап підготовки вашого сайту, до безпосереднього початку розкрутки його в інтернеті. Основною ідеєю даного пункту, являється розробка стратегій поступового розвитку просування сайту. Сюда входить: єфективна контекстна реклама, 


  Чому ми радимо вибирати для розкрутки сайтів, лише перевірені компанії, з  чималим досвідом роботи! Та тому, що в таких компаніях працюють акредитовані спеціалісти, які відповідально відносяться до кожного клієнта, що являється залогом гарантованого позитивного результату.

   

  Якщо ви довірите розкручувати в інтернет ваш сайт нам, ви одночасно позбавитесь кількох проблем: по-перше ви не будете витрачати власний час на розкрутку сайту, а зможете використати його на розвиток власного бізнесу; по-друге вам не потрібно буде ламати голову над тим, як обійти в пошуковій видачі ваших конкурентів, ми все зробимо за вас!

Останнє оновлення на Вівторок, 12 червня 2012, 11:21
...

callus

Цікаві статті