Помилка
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 66

Статті

Статті

Статті (721)

Різні тематичні статті

Понеділок, 29 липня 2013 01:10

5 порад по мобільному SEO від команди Google AdWords

Автор

На початку цього місяця Google порадував нас новими можливостями ведення мобільних рекламних кампаній в AdWords. Ці зміни стали наймасштабнішими за останні 5 років і викликані збільшенням мобільної експансії.

Понеділок, 29 липня 2013 01:03

Арбітраж трафіку: як багато заробити ...

Автор

За останні 2-3 роки складність отримання пошукового трафіку значно зросла. З мого досвіду панди, пінгвіни та інші гугл тварини вибивають цілком пристойні сайт з TOP SERP і відправляють їх у небуття. Стає просто нецікаво працювати, коли час на розробку і запуск нового сайту витрачено даремно, тому що сайт дуже швидко, а головне «низачто», потрапляє під фільтр цієї злісної пошукової системи і позбавляється трафіку. Чи є можливість вирватися з цих «щурячих перегонів» і перестати залежати тільки від пошукового трафіку? Виявляється, так.

 

Внутрішня оптимізація - це метод просування сайту в пошукових системах. Чим правильніше буде оптимізація, тим більше шанс, що ваш сайт виявиться в ТОПі пошукових систем.

Коли людина чує словосполучення «ремонт своїми руками» - в його думках воно асоціюється з ремонтом в квартирі або з простими маніпуляціями з обслуговування автомобіля. Але коли мова йде про ремонт мобільного телефону - більшість вважає, що цю роботу можна довірити тільки професіоналові, спеціалісту високої кваліфікації.

Про оптимізацію коду сайту для пошукових систем сьогодні написано величезна кількість всіляких статей, книг і заміток, а також проведено чимало форумів і конференцій.

Субота, 27 липня 2013 17:39

Как обнаружить в сети поисковую бомбу

Автор

Дело это простое, все зависит от фантазии и вашего настроения. Введите в поисковых системах различные поисковые запросы, смотрите выдачу, и вы найдете поисковую бомбу.

Вівторок, 23 липня 2013 13:18

Бизнес по созданию сайтов

Автор

 

 

Мы уже говорили с вами, что интернет это сейчас фактически новый, уникальный и очень прогрессирующий рынок для бизнеса и инвестирования. Поэтому, в этой статье мы решили рассказать про одну из популярных идей, а именно бизнес по созданию сайтов для других, и заработок на этом.

Понеділок, 22 липня 2013 14:37

Почему посетители покидают ваш сайт?

Автор

Веб-мастер работает над дизайном сайта, наполняет сайт интересными материалами, а посетители все равно покидают сайт, даже не просмотрев несколько страниц. Почему так происходит?

Субота, 20 липня 2013 19:30

Вибір навушників

Автор

Перед вибором пристрою для персонального прослуховування аудіо-сигналів (музики, мови та ін) слід розібратися з існуючими сьогодні на ринку типами даних пристосувань. Їх усього два: навушники і гарнітура.

Четвер, 18 липня 2013 21:07

Профи продвижение сайта

Автор

Создание сайта очень сложный процесс. Если мы говорим про реально классный сайт. Но вот не стоит думать, что не этом всё завершено, стоит просто набивать сайт. Нет, если вы вложили огромные усилия, или средства в создания сайта, тогда обязаны думать про его продвижение.

 

Низкочастотный запрос наиболее узкоспециализированным запросу. Это запрос, максимально характеризует потребности посетителей. Вводя низкочастотный запрос человек, точно знает, чего она хочет. Низкочастотный запрос состоит из нескольких слов, которые четко характеризуют желаемое: конкретное название услуги или модель товара.

Існує кілька правил, дотримуючись яких ви зможете грамотно здійснити вибір доменного імені. Отже, по-перше, короткі доменні імена переважніше довгих. Незважаючи на те, що коротке ім'я сьогодні знайти нелегко (практично всі зайняті), шанси знайти такий домен залишаються - наприклад, якщо мова йде про старий домені, колишній господар якого з яких-небудь причин не продовжив реєстрацію. Не варто скидати з рахунків і аукціони доменних імен, - на них завжди в продажу є короткі три-або четирехсімвольние домени.

 

Від того наскільки ретельно ви підійдете до оптимізації шаблону залежить успіх вашого майбутнього проекту і обсяг одержуваного прибутку. До оптимізації варто ставитися дуже уважно, так як, допустивши помилку, можна дуже легко потрапити під фільтр пошукових систем, наприклад, за дубльований контент.

 

Структура сайтів під Міксмаркет дещо відрізняється від загальноприйнятої структури звичайних сайтів. У даному випадку при створенні сайту упор робиться на сторінки рубрик і тегів, які, в кінцевому рахунку, і будуть приносити велику частину доходу. Щоб зрозуміти всю суть вищесказаного, розглянемо наступний приклад створення сайту під Міксмаркет.

 

Четвер, 11 липня 2013 22:37

Як визначити тематику сайту?

Автор

При розкручуванні сайту дуже часто виникає потреба у визначенні тематики ресурсу, на якому в наслідку будуть розміщуватися відповідні статті та посилання. Добре, якщо такий сайт вже є в каталозі Яндекс.

Сьогодні важко знайти компанію, яка не цікавилася б тим, як представити себе в мережі, адже сьогодні величезна кількість людей практично цілодобово знаходиться в мережі. Створити сайт для конкретної компанії - завдання складне, але при правильному виборі розробників, можна домогтися великого успіху.

 

Сейчас сложно представить, чтобы крупная и известная компания не имела своего личного сайта. Вот сегодня мы с вами поговорим про одну компанию, которая создание как раз сайтов для компаний занимается, при этом на профессиональном высоком уровне.

Вівторок, 09 липня 2013 16:22

Анализ конкурентов ... для чего он нам?

Автор

На эти вопросы ответит эта статья! Итак, какая же польза из анализа конкурентов? Современные маркетологи уже давно остановились на той мысли, что исследовать следует не только потенциальных потребителей, но и конкурентов.

Понеділок, 08 липня 2013 02:52

Складові успіху в написанні статті

Автор

1 - Робочий, позитивний настрій, гарний життєрадісний настрій.

2 - Грамотність написаного тексту, за цією складовою замовник легко зможе оцінити Ваш професіоналізм. У статті не повинно бути друкарських помилок, повторів і тим більше помилок. Це навіть не складова успіху, а постулат - непорушне правило будь-якого копірайтера.

Понеділок, 08 липня 2013 02:41

SEO - Інструменти або Утиліти оптимізатора

Автор

1 - Плагін SEObar v6.08 для Opera - Якщо використовуєте Opera в якості основного браузера, то плагін допоможе швидко дізнатися ТИЦ, PR, рейтинг в Alexa, а також іншу інформацію про сторінки і засланнях сайту.

 

Что такое стратегия наращивания обратных ссылок? Это мероприятие направлено на внешнюю поисковую оптимизацию сайтов. Под данным понятием понимают размещение ссылок с сайтов-доноров на свой сайт. Ссылок, которые используются главным образом, для того чтобы человек смог попасть на ваш сайт.

Субота, 06 липня 2013 20:19

Раскрутка интернет-сайта

Автор

5899

Раскрутка интернет-сайта - наилучший метод роста продаж, раскрутки бренда, покорения целевой аудитории. Это неизменная часть вашего бизнеса.

Доброго дня, сьогодні я розповім вам, що таке оптимізація сайту і як правильно оптимізувати статті.

Четвер, 04 липня 2013 15:03

Збір ключових слів з Yandex Вордстат

Автор

Як приклад давайте детально розглянемо, як скласти семантичне ядро сайту кавниць. Я вибрав саме цю тематику, оскільки вона відмінно підходить для створення сайту, заточеного під партнерські програми з метою подальшого заробітку на контекстній рекламі.

Ця тема турбує зараз багатьох, хто бажає мати свій стабільний дохід, не виходячи зі свого дому. Але в інтернеті не існує способу заробітку при якому нічого не треба робити і при цьому гроші надходили б на ваш рахунок, для того щоб заробляти в інтернеті потрібно старанно трудитися. Тут я наведу приклад способу заробити без вкладень.

Після створення кампанії та внесення необхідної суми на рахунок в системі можна приступати безпосередньо до покупки вічних посилань. Для цього переходимо в Меню - Пошук майданчиків.

Субота, 29 червня 2013 16:06

Коригування структури сайту

Автор

Якщо ви вирішили просувати розділи, то потрібно провести певні зміни на сайті, наприклад, перемістити розділи, змінити порядок сторінок, поліпшити перелінковку і т.д. При просуванні розділів варто звернути увагу на три основні моменти:

П'ятниця, 28 червня 2013 20:36

Як парсити товари з Яндекс Маркет

Автор

Досить часто бувають ситуації, коли нам потрібно отримати контент того чи іншого сайту в зручній для нас формі. Це особливо актуально для інтернет-магазинів і каталогів товарів, які повсюдно використовують практично одні й ті ж дані - товари. У даній статті я детально розгляну процес парсинга контенту сайтів на прикладі товарів з Яндекс Маркета.

<< Початок < 1 2 3 4 5 7 9 10 > Кінець >>
Сторінка 7 з 23

callus

Цікаві статті